تبلیغات
خرید جعبه جواهرات موزیكال
 
 
 

فروشگاه خرید اینترنیت پستی انواع جعبه جواهرات عروس سایت خرید جعبه جواهر موزیکال مدل جعبه جواهرات

 برای خرید واطلاع از قیمت ساعت روی عكس مورد نظر كلیك كنید


چگونگی نگهداری از جواهرات در خانه

نویسنده : kami kami | تاریخ : 10:21 ب.ظ - چهارشنبه 16 بهمن 1392

چگونگی نگهداری از جواهرات در خانه هرگاه زیورآلات خود را می‌شویید اگر از صابون استفاده می‌کنید تنها کف آن را روی نمونه بریزید زیرا کشیدن صابون روی طلا و جواهر باعث می‌شود که در قسمت‌هایی‌تراشه صابون باقی بماند.

هنگام شستشو و حمام کردن جواهر‌آلات خود را در بیاورید چون مواد شوینده سبب ایجاد لایه نازک روی جواهرات می‌شود و به مرور زمان به آن آسیب می‌رساند.
توجه داشته باشید که هیچ وقت با جواهرآلات آشپزی نکنید زیرا گرمای شدید روغن موجب صدمه زدن به نگین جواهر می‌شود.در استخر زیورآلات خود را در بیاورید زیرا کلر سبب تغییر رنگ یا شل شدن نگین‌ها می‌شود.جواهرات را از نور خورشید و گرمای شدید محافظت کنید.

به دلیل جلو گیری از خراشیده شدن جواهرات، آنها را به طور مجزا از دیگر زیورآلات نگهداری کنید.جواهراتی که روی خود نگین دارند را هنگام شستشو در زیر فشار زیاد آب قرار ندهید. یادتان باشد که بهترین روش تمیز کردن جواهر استفاده از آب و صابون به همراه یک مسواک نرم است.

 برای تمیز کردن جواهر می‌توانید از یک پارچه نمدی استفاده کنید زیرا حوله و پارچه باعث خراش روی جواهرات می‌شود.
برای پاک کردن جواهرات خود سعی کنید از پارچه هایی که الکتریسیته ساکن تولیدمی‌کنند استقاده نکنید چرا که در برخی سنگ ها ممکن است این موضوع باعث ترک برداشتن سنگ ها شود.

برای آنکه جواهرات شما جلای بیشتری داشته باشند از موادی مانند آبلیمو برای تمیز کزدن آنها استفاده کنید.اسید درون آبلیمو باعث می شود تا چربی روی این جواهرات پاک شده و ظاهر درخشانی پیدا کند.البته حواستان باشد که پس از شستشو آن را با آب هم بشویید. 

آخرین مطالب